0908 933 886   liskova@uctovnictvozilina.sk

Som jednotka = 1 dobrá účtovníčka

Účtovníctvu sa venujem viac ako 15 rokov.

Pamätám si divoké 90. roky, veľký rast firiem ako aj šetrenie v krízových časoch. Úspechmi aj pádmi som si prešla so svojimi klientami. Účtovníctvo, ktoré som pre nich robila, rozprávalo svoj vlastný príbeh. Raz bol šťastný, raz nie. Nech bol však akýkoľvek, vždy som bola k svojim zákazníkom úprimná. Od svojej účtovníčky nečakajte zázraky, ale kompetentné riešenia.

Skúsenosti sú tým, čím sa my, účtovníčky, navzájom líšime. Niekedy nastane situácia, ktorá si žiada iné riešenie ako ponúka učebnica. Až vtedy zistíte, aké dobré je mať skúsenú účtovníčku, ktorá pozná aj ďalšie účtovníčky. Moja dlhoročná prax vám raz zachráni peniaze

Účtovníctvo je najmä o odbornosti. Účtovné zákony sa neustále menia. Aj najmenšia zmena môže mať veľký dôsledok pre Vaše podnikanie. Aby som bola vždy v obraze, pravidelne absolvujem školenia z účtovníctva. Som skúsenou účtovníčkou a stále sa vzdelávam.

Nočnou morou každého je účtovníčka, ktorá nemá naňho nikdy čas. Vždy som mala len toľko klientov, koľko som dokázala zvládnuť. Aj kvôli rodine, ktorej sa chcem venovať. Najmä však preto, aby som stihla všetky svoje povinnosti a bola pre svojich klientov oporou, a nie problémom.

To, čo vám ponúkam je účtovníctvo do bodky presné a úplné - od ostrieľanej a spoľahlivej účtovníčky.

     

Vyberáte si jednotku v účtovníctve:

  • Účtovníctvo dostanete urobené načas.
  • Účtovné dokumenty budú kompletné.
  • Nájdem pre vás výhodné riešenia.
  • Zaručene najnovšie účtovníctvo.
  • Radím sa aj s ďalšími účtovníčkami, lebo čím viac hláv, tým viac rozumu.
  • Za správnosť zaúčtovania ručím.

 Získajte jednotku v účtovníctve